Naivní příručka pro lovce

pondělí 1. srpen 2011 14:25

Už jste někdy lovili divoká zvířata v exotických krajích? Pár námětů, které vám určitě přinesou úspěch. A když náhodou nepřinesou, tak vás aspoň pobaví.

Jak ulovit slona

Potřebná výzbroj: Červené světlo, připínáček, mucholapka, židle.

Příprava k lovu: Nad křižovatku sloních cest se umístí rozsvícené červené světlo, vedle cesty, ze které z dálky přichází slon se postaví židle, na ni se položí připínáček hrotem nahoru a na silnou větev nad židli se pověsí mucholapka.

Postup lovu: Slon přijde ke křižovatce a protože je to rozumné zvíře, zastaví se na červenou. Po chvíli čekání ho rozbolí nohy, uvidí židli a usedne na ni. Napínáček ho píchne, slon se lekne, vyskočí a přilepí se na mucholapku, takže nemůže utéct.

 

Jak ulovit opici

Potřebná výzbroj: Tělocvikář, dvoje bradla, spousta stavebního materiálu, parta zedníků.

Příprava k lovu: Do pralesa se umístí dvoje bradla vedle sebe, poblíž se složí stavební materiál a ukryje parta zedníků.

Postup lovu: Jakmile se přiblíží opice, tělocvikář začne cvičit na bradlech. Opice se, jak známo, ráda opičí, a tak po chvíli zvědavého pozorování se přidá a začne cvičit na druhých bradlech. V tu chvíli parta zedníků rychle a tiše postaví okolo cvičící dvojice tělocvičnu a na závěr mistr zavře dveře, takže opice nemá kudy ven.

 

Jak ulovit krokodýla

Potřebná výzbroj: Špek, lepidlo

Příprava k lovu: Na jeden břeh krokodýlí řeky se na dobře viditelné místo položí špek, druhý břeh se potře lepidlem.

Postup lovu: Poblíž špeku se úmyslně nešikovně schová lovec za křoví. Připlave krokodýl, uvidí špek, všimne si lovce a protože je to moudré zvíře řekne si: „To tak, na špek ti neskočím,“ vyleze na druhý břeh a přilepí se.

Jan Pražák

Jan Pražák

Jan Pražák

Berme život s humorem.

Malá ochutnávka z tvorby na jiných blozích:
Kočky vnášejí pohodu do našich domovů
Cradlesong for lonely hearts


Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

REPUTACE AUTORA:
9,33

Tipy autora