Obrana pneumatikou

sobota 17. září 2016 12:00

Většina žen a dívek dozajista má své osvědčené metody, jak vzdorovat nežádoucí pozornosti příslušníků mužského pohlaví. Pokud by si však chtěly tento svůj „zbrojní arsenál“ rozšířit, nabízím jeden spolehlivý způsob.

Jde o důmyslný a propracovaný systém, který je pro jednoduchost pojmenovaný jako metoda pneumatiky a jenž je výhodný pro dámy, vybavené dostatečnou prostorovou výrazností.

Základem je výběr vhodného oblečení. Chceme-li dosáhnout patřičné účinnosti, zvolíme úzké a vypasované kalhoty z měkkého pružného materiálu. Nejlépe o číslo menší, než je naše velikost, aby nás pěkně obeply v bocích a zdůraznily rozměrný tvar našeho pozadí. Nejsou-li k dispozici kalhoty, můžeme je přinejhorším nahradit sukní podobných vlastností. Kalhoty by měly mít zvýrazňující barvu, například černou, pokud jsme světlým typem, případně naopak světlou, jsme-li typem tmavším. Účinek kalhot lze zvýšit výběrem patřičných spodních kalhotek. Zde naopak volíme o číslo větší, než potřebujeme a oblékneme si je tak, aby jich nahoře proužek vyčníval. Výhodou je kontrastní barva vůči kalhotám, určitá míra roztřepenosti není na škodu.

Na horní část těla si oblékneme tričko z pružného materiálu, opět nejlépe o číslo menší. Může být lehce průsvitné, případně pestrobarevné nebo příčně pruhované. Kombinace kalhot a trika způsobí tlak, který dá vzniknout oné pneumatice, ze které pochází název metody. Pneumatika holé kůže se vynoří mezi horním koncem kalhot a spodním koncem trička, další drobnější faldy vzniknou o kousek výš. Pokud chceme, aby byla naše metoda opravdu účinná a pokud máme dostatečně velká volnější ňadra, můžeme, máme-li odvahu, vynechat podprsenku.

V letním období, kdy není třeba žádného dalšího svrchního oděvu, působí metoda pneumatiky v exteriéru preventivním ochranným účinkem. Ve vytopeném interiéru ji můžeme preventivně používat celoročně. Nicméně v akutních případech ji lze též použít jako „léčbu šokem.“ Máme-li na sobě nějakou bundu či kabát a začne-li nás obtěžovat někdo, koho se potřebujeme okamžitě zbavit, svrchní oděv prostě prudce odhodíme.

Pokud nedisponujeme onou potřebnou prostorovou výrazností, potřebnou k použití obranné metody pneumatika, nemusíme zoufat, nic není ztraceno. Ve většině případů bohatě postačí změnit složení a množství stravy, po nějakém čase máme vyhráno. Nechceme-li však čekat, než dosáhneme kýžených tvarů přirozenou cestou, můžeme přikročit k modernějšímu způsobu, jímž je plastická operace. Svého cíle dosáhneme mnohem rychleji, nevěřícího výrazu a zmatených otázek plastického chirurga si nemusíme všímat.

Závěrem však třeba podotknout, že nic na světě není dokonalé a i naše metoda pneumatiky se může minout účinkem. Na většinu dotěrných mužů sice zapůsobí rychle a zcela spolehlivě, avšak najdou se vzácné výjimky, u nichž lze předpokládat efekt naprosto opačný.

 

(psáno pro BlogIdnes)

Jan Pražák

Jan Pražák

Jan Pražák

Berme život s humorem.

Malá ochutnávka z tvorby na jiných blozích:
Kočky vnášejí pohodu do našich domovů
Cradlesong for lonely hearts


Psavec amatér, životní optimista, milovník svobody, prostě Střelec jak má být:-).

REPUTACE AUTORA:
9,33

Tipy autora